E-mail : offmen@elitposhiv.com.ua

Графік роботи : Пн — Пт 9-00 — 18-00

Категорії

Одноразові медичні маски


У наш час думати про свою безпеку і захист від всіляких вірусів і мікробів повинні не тільки працівники медичних установ, але також і абсолютно кожен з нас. З огляду на той факт, що як в лікарні, так і в повсякденному житті нам постійно доводиться стикатися з різного роду небезпеками, які передаються повітряно-крапельним шляхом, вкрай важливо завжди мати в наявності спеціальну одноразову медичну маску. Такий медичний аксесуар зможе найнадійнішим чином захистити від шкідливих вірусів, масових епідемій грипу, а також інших небезпечних захворювань, з якими ми регулярно стикаємося особливо в зимову пору року.

Де можна купити маску медичну одноразову


У тому випадку, якщо Ви не хочете витрачати свій власний час на похід по аптекам і магазинам, пропонуємо Вам можливість купити маски медичні одноразові в будь-яких кількостях і з умовами доставки до Ваших дверей. На підприємстві «Еліт Пошив» ми виготовляємо тільки найнадійніші тришарові одноразові медичні маски з відмінними антибактеріальними властивостями. Особливу увагу хочемо приділити нашим найвигіднішими пропозиціями щодо замовлення одноразових медичних масок оптом.

Головні переваги та характеристики одноразових медичних масок в Києві від компанії «Еліт Пошив»


На відміну від звичайних «аптечних» масок, купити медичні одноразові маски оптом в інтернет магазині «Еліт Пошив» можна з цілою низкою переваг, а саме:  • Наявність трьох унікальних шарів, що в ще більшому ступені збільшує захист;

  • Тільки найякісніший і гіпоалергенний матеріал;

  • Абсолютний комфорт навіть при тривалому носінні за рахунок відмінного рівня повітрообміну;

  • Надійне кріплення на обличчі за допомогою м'яких гумок, які гарантовано не залишать слідів і почервоніння на шкірі;

  • Універсальність використання.


Не варто ніколи забувати про свою безпеку як в медичномій установі, так і в звичайному побуті. Замовляючи нестерильні одноразові медичні маски на всю сім'ю або робочий колектив, Ви зможете захистити себе і своїх близьких від найнебезпечніших вірусних захворювань, які в іншому випадку здатні завдати непоправної шкоди здоров'ю людини. До того ж на сайті компанії «Еліт Пошив» Ви завжди зможете приємно здивуватися ціні масок медичних одноразових, яка буде завжди набагато нижче, ніж в аптеках або на інших сайтах з продажу одноразових медичних масок в Києві.

Одноразові маски