E-mail : offmen@elitposhiv.com.ua

Графік роботи : Пн — Пт 9-00 — 18-00

Категорії

Одноразові медичні халати


Така професія, як працівник медичного закладу потребує дотримання певних правил по санітарії, одним з яких є використання одноразових медичних халатів в процесі роботи з пацієнтами.
Крім цього, нестерильний медичний одноразовий халат зможе допомогти вберегти одяг від різного роду забруднень і крові, що, як правило, дуже складно або практично неможливо відіпрати. На сайті швейного підприємства «Еліт Пошив» Ви зможете купити одноразові медичні халати в будь-якій кількості, за найвигіднішими і доступними цінами, а також з можливістю доставки Ваших замовлень в будь-яку вказану Вами точку міста Київ.

У чому полягає головна особливість нестерильних одноразових медичних халатів від компанії «Еліт Пошив»


На відміну від багатьох альтернативних магазинів міста Київ, які пропонують Вам звичайні одноразові халати з тонкого матеріалу, в компанії «Еліт Пошив» Ви зможете купити одноразовий медичний халат, виконаний з такого надійного і головне щільного матеріалу, як спанбонд. Головними відмітними особливостями халата з спанбонду є такі характеристики, як:  • Комфорт і зручність при носінні;

  • Гідний рівень захисту від мікробів і бактерій;

  • Наявність - волого і брудовідштовхуючих властивостей;

  • Необмеженість рухів.


Види одноразових медичних халатів в Києві від компанії «Еліт Пошив»


Купити одноразові медичні халати в Києві на сайті інтернет магазину «Еліт Пошив» Ви зможете в декількох варіантах їх виконання. Залежно від того, як саме і в яких цілях буде використовуватися халат, ми пропонуємо Вам два основних типи застібки халатів як за допомогою кнопок, так і на зав'язках. Однак незалежно від того, який саме вид халату Ви вирішите замовити, ми можемо гарантувати, що ціна одноразових медичних халатів зможе приємно здивувати навіть найвибагливішого покупця.

З якою метою можуть стати в нагоді


Крім своєї найголовнішої мети-захисту медичного персоналу від інфекцій і забруднень, одноразові медичні халати можна також купити на нашому сайті для ряду інших випадків. Наприклад, такі халати широко використовуються на різних підприємствах, виробничих комбінатах і в цехах, а також в інших приміщеннях, де працівникам строго необхідно дотримуватись правил санітарії і гігієни.

Одноразові халати