E-mail : offmen@elitposhiv.com.ua

Графік роботи : Пн — Пт 9-00 — 18-00

Категорії

Одноразові медичні шапочки


Широкий асортимент і вигідні умови доставки медичних шапочок одноразових.
Кожному з нас відомий той факт, що абсолютно будь яка медична установа вимагає дотримання певних правил і норм гігієни.

Для підтримки стерильності на робочому місці кожен працівник медустанови зобов'язаний користуватися спеціальними одноразовими медичними шапочками, придбати які Ви завжди зможете на сайті інтернет магазину нашого швейного підприємства «Еліт Пошив».


З огляду на той факт, що одноразові медичні білі шапочки - це також ще і аксесуар медичного персоналу, на нашому сайті ми завжди намагаємося урізноманітнити асортимент нашої продукції, в тому числі і моделі шапочок.

Особливості матеріалу і моделей білих одноразових шапочок


На сьогоднішній день найпопулярнішим і широко використовуваним матеріалом для виготовлення медичних шапочок продовжує залишатися саме спанбонд. Завдяки його здатності пропускати повітря, в шапочці від компанії «Еліт Пошив» Ваша голова не буде потіти навіть в найважчі і напружені дні. Також варто відзначити, що, незважаючи на той факт, що кріплення шапочки одноразової здійснюється за допомогою резинки, у Вас гарантовано не будуть залишатися відбитки на чолі навіть в кінці робочої зміни.


На нашому сайті Ви зможете ознайомитися з асортиментом пропонованих нами медичних аксесуарів. На даний момент найпопулярнішими варіантами продовжують залишатися одноразові медичні шапочки-ковпак, а також шапочка медична одноразова берет. Завдяки м'якій резинці, яка зможе прийняти форму будь-якої голови і надійно закріпити шапочку, користуватися такими аксесуарами можуть як жінки, так і чоловіки.

Основні переваги і прийнятна ціна одноразової медичної шапочки


Якісний матеріал, а також професіоналізм співробітників підприємства «Еліт Пошив» дозволяє Вам купити медичні шапочки одноразові з такими перевагами, як:  • Відмінний рівень повітрообміну;

  • Універсальність використання;

  • Наявність пилозахисних властивостей;

  • Відсутність шкідливих компонентів у складі;

  • Доступна ціна медичних одноразових шапочок і т.д.


Вигідні пропозиції від компанії «Еліт Пошив»


Крім широкого асортименту високоякісної продукції, на нашому підприємстві «Еліт Пошив» ми завжди раді запропонувати своїм покупцям ряд найвигідніших і приємних умов співпраці. Таким чином, звертаючись саме до нас, Ви зможете отримати знижку на оптові замовлення шапочок одноразових, а також можливість отримання замовлень за допомогою оперативної служби кур'єрської доставки.

Одноразові шапочки