E-mail : offmen@elitposhiv.com.ua

Графік роботи : Пн — Пт 9-00 — 18-00

Категорії

Жіночі медичні халати


Напевно ще кілька років тому було важко уявити, що такий елемент медичного одягу як халат, може виглядати не просто офіційно, а мати елегантний фасон і естетично підкреслювати жіночу фігуру. У тому випадку, якщо будучи професійним мед працівником, Ви не хочете зливатися з усім робочим колективом, пропонуємо Вам звернути увагу на широкий вибір різноманітних жіночих медичних халатів від кваліфікованих фахівців підприємства «Еліт Пошив».

Завдяки творчому підходу нашої команди, а також наявності високоякісних тканин і надійної фурнітури від провідних виробників, у нас Ви зможете купити жіночі медичні халати найоригінальніших і стильних моделей і носити їх так довго, доки Вам самим не набридне. Також варто відзначити, що в нашій компанії ми завжди раді надавати свої послуги з пошиття жіночих медичних халатів в Києві абсолютно всім представницям прекрасної статі, незалежно від розмірів, особливостей і типів фігур.


На що ми звертаємо увагу при пошитті жіночих медичних халатів недорого.

З огляду на той факт, що стерильність є запорукою роботи кожного лікаря, виготовляючи білий жіночий медичний халат, фахівці компанії «Еліт Пошив» завжди дотримуються абсолютної санітарії на робочому місці, а також використовують тільки найякісніші, натуральні матеріали. Крім того, що в нашому інтернет магазині Ви зможете гарантовано купити стильну річ, абсолютно всі медичні халати є неймовірно практичними в своєму щоденному використання. Завдяки використанню спеціалізованих тканин, такі халати будуть пропускати повітря, однак разом з тим зможуть відштовхувати кров і вологу.


Основні переваги халатів жіночих медичних в Києві від компанії «Еліт Пошив»


У тому випадку, якщо Ви ще сумніваєтеся і обмірковуєте де можна придбати жіночі медичні халати недорого, хочемо звернути Вашу увагу на основні гарантовані переваги нашої продукції, а саме:  • Неймовірно стильний дизайн;

  • Можливість вибору з різноманіття відтінків;

  • Практичність, простота прання;

  • Тільки натуральні "дихаючі" тканини;

  • Можливість замовлення великих розмірів жіночих медичних халатів;

  • Демократична ціна жіночого медичного халата;

  • Здатність не втрачати свій первинний зовнішній вигляд і форму протягом довгого часу і багато іншого.


Страница:12