E-mail : offmen@elitposhiv.com.ua

Графік роботи : Пн — Пт 9-00 — 18-00

Чоловічий піджак


Чоловічий класичний піджак є найскладнішим предметом верхнього одягу: за кроєм, за кількістю елементів, за технологією пошиття. Як правило, піджак служить верхньою частиною класичного брючного костюма і є досить якісним вираженням власної приналежності до певного кола осіб. Але ставлення до стилю одягу не стоїть на місці і сьогодні ставлення до чоловічих піджаків давно виросло з тільки класичного стилю. Сьогодні досить поширеним є піджак як атрибут повсякденного одягу: піджак під джинси і піджак під шорти ні у кого не викликає подиву. І це не дивно, так як «куртка» що застібається на гудзики, з довгими рукавами і відкладним коміром, чим власне і є чоловічий піджак і жіночий жакет, добре гармонує з практично будь-яким популярним виразом стилю в одязі.

Пошити чоловічий піджак


Пошити чоловічий піджак на замовлення сьогодні простіше, особливо коли мова йде про забезпечення одягом співробітників великих підприємств, кожен з яких має власні особливості в розмірах і переваги в деталях вироби.

Купити чоловічий піджак

Завжди є можливість купити діловий піджак у готовому вигляді з нашого складу готової продукції. Звернувшись до співробітників нашої компанії в магазин піджаків «Еліт Пошив», будь-яким зручним для вас способом, Ви завжди зможете отримати всю необхідну Вам інформацію в рамках спеціалізації нашого швейного підприємства.